KONST / Litografier / Färglitografi 12677550
nr 1267 7550
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 143/190. Bladets mått: 39x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:05:59
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd